title

Rytų Aukštaitija tapo labiau žinoma pasauliui

Artėjant vasarai, kartu su šeima ir draugais siūlome keliauti po Rytų Aukštaitiją, kupiną kvapą gniaužiančių kraštovaizdžių, gražios gamtos, nuostabių ir unikalių istorijos ir architektūros paminklų.

Molėtų rajono savivaldybės administracija, bendradarbiaudama su projekto partneriais – Anykščių rajono savivaldybės administracija, Ignalinos rajono savivaldybės administracija, Zarasų rajono savivaldybės administracija ir Utenos rajono savivaldybės administracija, įgyvendino projektą „Turizmo e-rinkodaros priemonių taikymas Rytų Aukštaitijos žinomumui ir lankomumui didinti“. Šio projekto metu sukurtas e-rinkodaros priemonių turinys siekia, kad visi Lietuvos ir užsienio turistai, keliautojai, istorijos mėgėjai išgirstų ir pažintų apie šių rajonų kultūros ir gamtos paveldo turtus.

Nuo šiol visi norintys daugiau sužinoti apie žymiausias bei įdomiausias Rytų Aukštaitijos regiono vietas gali tai padaryti ypač lengvai. Tinklalapyje „Aukštaitija“ www.visitaukstaitija.lt rasite penkiasdešimt labiausiai turistų pamėgtų vietų, pasirinkti kelionės maršrutą. Taip pat čia galėsite rasti populiariausių lankytinų objektų aprašymus, audiogidus, nuotraukų bei video klipų galeriją. Keliautojų patogumui sukurta ir mobili aplikacija. Visos priemonės parengtos keturiomis užsienio kalbomis: anglų, rusų, vokiečių ir latvių. Projekto metu buvo vykdoma aktyvi komunikacija, pasiekti visi užsibrėžti  tikslai.

Kviečiame aplankyti ir pažinti iš arčiau ežeringą Lietuvos kampelį!

Projektas įgyvendintas pagal 2014-2020 m. Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 5 prioriteto „Aplinkosauga, gamtos išteklių darnus naudojimas ir pritaikymas prie klimato kaitos“ įgyvendinimo priemonę Nr. 05.4.1 –LVPA-V-808 „Prioritetinių turizmo plėtros regionų e-rinkodara“.

Lėšos skirtos iš Europos regioninės plėtros fondo.

Spausdinimo versija Archyvas

Jūsų komentaras
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam
komentarų nėra
Atgal