title

Suginčiuose baigti mokyklos pastato atnaujinimo darbai

 

Atnaujinant mokyklos pastatą, apšiltintas cokolis, pirmo ir antro aukšto grindys, sienos ir stogas, pakeisti langai ir durys. 

Suginčių pagrindinė mokykla, bendradarbiaudama su nevyriausybinėmis organizacijomis, aktyviai dalyvauja seniūnijos bendruomenės veiklose: rengia mokymus, sporto varžybas, koncertus, garsųjį „Bėgimą aplink Želvos ežerą“, kuriame jau kelias dešimtis metų dalyvauja apie 400 svečių iš visos Lietuvos. Suginčių pagrindinėje mokykloje taip pat vyksta neformaliojo ugdymo būreliai, vaikų poilsio stovyklos, profesinės konsultacijos.

Atnaujinus mokyklos pastatą, sukurtos geresnės sąlygos kokybiškai veiklai, efektyviau išnaudojamos pastato erdvės ir skatinamas kaimo gyventojų užimtumas.

Projektą „Molėtų rajono Suginčių mokyklos pastato modernizavimas sudarant sąlygas efektyvesniam pastato erdvių išnaudojimui bei daugiafunkciškumui Nr. 20KI-KU-17-1-02006-PR001" vykdė Molėtų rajono savivaldybės administracija,. Projekto vertė 255 136,00 €. Iš jų Europos žemės ūkio fondo kaimo plėtrai lėšos 137 953,33 €, Lietuvos valstybės lėšos  24 344,70 €, Savivaldybės biudžeto lėšos 94 838,00  €