title

Toliejų bendruomenė šv. Kalėdas pasitinka atnaujintuose namuose

 

Toliejų bendruomenė jau kurį laiką  renginius rengia ir į šventinius advento bei Kalėdų susitikimus kviečia atnaujintoje bendruomenės salėje.  Viešasis pastatas Toliejų g. 16-1 per pusantrų metų buvo iš esmės atnaujintas ir pritaikytas bendruomenės poreikiams. Čia atliktas kapitalinis remontas, pakeistos durys ir dalis langų, apšiltintas fasadas, cokolis, šlaitinių stogų pastogės, uždėta nauja stogo danga, dalyje I ir II aukšto suremontuotos patalpos, katilinė, įrengta higienos patalpa. Atnaujintoje bendruomenės salėje jau vyko šventinis atidarymo koncertas, jubiliejinę sukaktį paminėjo rajono bitininkų draugija.

Šis pastatas Toliejuose svarbus ir seniūnijai, kuri čia įsikūrusi, ir visai vietos bendruomenei -  čia veikia biblioteka, kultūros taryba, bendruomenės centras, vyksta laisvalaikio ir kiti renginiai, žmonės buriasi į mėgėjų meno kolektyvus. Jį atnaujinus, bendruomenė gali kryptingiau plėtoti savo veiklą, geresnės sąlygos leidžia teikti ir kitas viešąsias paslaugas, o pastatą naudoti efektyviau.

Savivaldybės administracijos įgyvendintam projektui „Kaimo bendruomenės poreikių tenkinimui skirto viešojo pastato atnaujinimas Nr. 20KI-KU-17-1-02684-PR0001“ buvo skirta 170 000 € Europos žemės ūkio fondo kaimo plėtrai paramos, 30 000 € valstybės, 45 642 € Savivaldybės lėšų.